חדשות ואירועים
 
דף הבית  >>  חדשות ואירועים
המסע לפולין - 2016
השנה, תצא משלחת של כ-130 סטודנטים לפולין. המשלחת תובל על ידי חברת ההדרכה "מול נבו" וחברת הנסיעות תהיה "אקדמי טרוול". המשלחת תצא במרץ 2016. המשלחת תצא לשבוע ימים ותבקר במחנות הריכוז וההשמדה, בבתי הקברות ובתי הכנסת היהודים ובאתרים נוספים. לקראת המסע הסטודנטים יעברו סמינר הכנה בן יומיים שהנוכחות בו היא חובה. התשלום למסע יתבצע בין הסטודנט אל מול חברת הנסיעות. המשלחת תצא בין התאריכים: 20-26.3.2017, סמינר בן יומיים הכנה לקראת המסע – 8-9.3.2017, אישור השתתפות במסע של האגודה: עד ה-20.9.2016, פתיחת אפשרות רישום מקדמה באתר ההתאחדות למסע: 1.10.2016, התחייבות על מספר היוצאים למסע מטעם האגודה: 15.11.2016, תשלום דמי רצינות לסטודנטים (שלאחריו מי שלא ישלם השתתפותו תבוטל): 15.12.2016, תאריך אחרון להרשמה לסטודנטים (תשלום): 15.1.2017. עלות המסע: מחיר המסע לסטודנט: 1,450$  מחיר זה כולל: טיסות סדירות, מיסי נמל, כניסה לכל האתרים במסלול, אירוח בבתי מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס חצי פנסיון, ארוחות כשרות לשומרי כשרות, אוטובוסים בדרגת תיירות גבוהה לכל ימי המסע, מדריכים ישראלים ופולנים צמודים, סמינר הכנה לפני יציאת המסע ועוד. ביטול לסטודנט: לאחר שהסטודנט שילם על כרטיס הטיסה ישנה מדיניות סטנדרטית של דמי ביטול של חברת הנסיעות באם הסטודנט רוצה לבטל את השתתפותו: מההרשמה ועד 60 יום לפני הנסיעה- 500 ₪ דמי ביטול לנוסע  בין 60 ל-30 יום לפני הנסיעה- 1500 ₪ דמי ביטול לנוסע בין 30 יום ל-7 ימים לפני הנסיעה- 2100 ₪ דמי ביטול לנוסע 7 ימים לפני הנסיעה- דמי ביטול מלאים. 5. פרטים נוספים: לכל שאלה ניתן לפנות אל אחראי המסע מטעם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות: אור הרפז 054-6387666, orharpaz1@gmail.com

מבצע איסוף תרומות ומזון לנזקקים
במהלך כל השנה אגודת הסטודנטים נרתמת לפעילות חברתית ולגיוס תרומות וסלי מזון למשפחות נזקקות. אנו מבקשים מכם לפתוח את לבכם ולסייע במצרכי מזון, ביגוד ותרומות כספיות ככל שיעלה על דעתכם. אנו נאסוף את התרומות ונעביר אותם היישר למשפחות הנזקקות. בזכותכם ובזכות הפעילות, משפחות נוספות יוכלו לסעוד ארוחות חג כמו בני אדם.
https://www.facebook.com/aguda.mishpat

תחרות הסרטונים של האגודה
צלמו את עצמכם בוידאו במקומות מגניבים ומקוריים אומרים: "גם אני בחרתי להיות חבר/ה באגודת הסטודנטים של המרכז האקדמי שערי משפט" ותוכלו לזכות בפרסים מגניבים. שובר ל - 3 ספרי לימוד, שובר ל - 3 סיכומי שיעור, זוג כרטיסים להופעה או ארוחה זוגית מפנקת והכל..... באדיבות אגודת הסטודנטים.
https://www.facebook.com/aguda.mishpat

8% הנחה בקפיטריה - רק לחברי אגודה
מהיום, רק חברי אגודת הסטודנטים יוכלו ליהנות מהנחה של 8% על כל מוצרי הקפיטריה "גרינגו" כולל המוצרים המופיעים ב"מפוקחון האגודה". בתיאבון !!!

עמדת קפה אמון ומפוקחון האגודה
סטודנטים יקרים, בשעה טובה ומוצלחת הרינו להודיע כי פרויקט "מפוקחון האגודה" ועמדת קפה האמון יצא לדרך והנה הוא לפניכם כמובטח. מהיום, תיהנו מסל מוצרים זול בקפיטריה הכולל כריכים, טוסט, סלט ועוד.... ובהנחה נוספת של 10% *** רק לחברי אגודת הסטודנטים *** בכרטיס הטעינה החדש. בנוסף, דאגנו לכם לעמדות קפה אמון עם מכונת אספרסו ב - 3 ש"ח בלבד. כן כן... לא טעיתם, אספרסו ב - 3 ש"ח בלבד. עמדה אחת ממוקמת מהיום בקפיטריה ועמדה אחת לשירותכם במשרד האגודה. כל שעליכם לעשות הוא להגיע (עם מטבעות של שקלים בודדים) לשלשל 3 שקלים למדחן הקפסולות ולהכין לבד את האספרסו שאתם אוהבים. אנחנו מקווים שתיהנו מהשרות החדש ואל תשכחו אף פעם......... אגודת הסטודנטים - תמיד בשבילכם.

מבצע הצטרפות לאגודת הסטודנטים
סטודנטים שיירשמו לאגודת הסטודנטים בטרם פתיחת שנת הלימודים ויבצעו תשלום במשרדי האגודה יזכו להנחה ע נ ק י ת של 20 ש"ח בדמי הרישום וישלמו אך ורק 170 ש"ח לשנה אקדמית. בשנה החדשה, מחכות לכם הפתעות שוות במיוחד: מתנת פתיחת שנה שכמותה טרם נראתה כאן, הנחה בלעדית של 8% בקפיטריה GRINGO רק לחברי אגודה, הטבות והנחות למופעים והצגות, עמדות קפה אמון, חוברות סכומי שיעור, אירועים ופעילויות תרבות ועוד ועוד ועוד..... את הטופס תוכלו להוריד מאתר האגודה ב: www.aguda4us.co.il לסרוק ולשלוח אלינו. עוד לא הצטרפתם ??? אגודת הסטודנטים - תמיד בשבילכם !
http://sfile.f-static.com/image/users/250155/ftp/my_files/tofes%20agudat%20studentim.pdf?id=17491234


 

 
 
לאתר המרכז האקדמי   |    תנאי שימוש    |    צור קשר ומפת הגעה   
 
אגודת הסטודנטים - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט aguda.mishpat@gmail.com
פקס:  09-7750362  טל:  09-7750352
לייבסיטי - בניית אתרים